RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 418061-1 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 418061-1 2 Inch Diameter Red Control Knob with Flat Left Mount
| Fits with Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 418061-1 |
| Manufacturer Part # | 418061-1 |
| Height | 1" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 418061-1 Red Knob [ 2" Dia ] [ Off-10-1 ] [mount .187"] [flat, Left ], Vulcan Range Vr2c Vr6c
