Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket commercial deep fryers.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 418051-63 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 418051-63 Orifice 3/8 Inch-27 with #63 Hole for Star Fryer
| Fits with Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 418051-63 |
| Manufacturer Part # | 418051-63 |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 418051-63 Hood Orifice 3/8"-27 W/ #63 Hole 1/2" Long, Star Fryer 215b 216 615f
