RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart commercial dishwashers.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 417280-00001 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 417280-00001 32 Inch Stainless Steel Manifold with 36 Liter Capacity
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 417280-00001 |
| Manufacturer Part # | 417280-00001 |
| Height | 16" |
| Width | 32" |
| Depth | 36" |
| Weight | 20 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 417280-00001 Manifold 36l