Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Vulcan Hart aftermarket other white china dinnerware.
- Engineered to match existing Vulcan Hart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Vulcan Hart 417256-2 other white china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vulcan Hart 417256-2 12 Inch Grate Commercial Foodservice Component Stainless Steel
| Fits with Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 417256-2 |
| Manufacturer Part # | 417256-2 |
| Height | 1.31" |
| Width | 4.68" |
| Depth | 4.68" |
| Weight | 23.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 417256-2 12" X 12"
