- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Stoelting 417009 6.06 Inch Stainless Steel Grid Drip Tray with Drainage
| Manufacturer | Stoelting |
|---|---|
| Model Number | 417009 |
| Manufacturer Part # | 417009 |
| Height | 0.56" |
| Width | 6.06" |
| Depth | 9.06" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stoelting 417009 Grid Drip Tray
