Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 41689 2.05 Inch OEM Seal Assembly Pump stainless steel with reliable sealing
Item:
#1512164
Technical details
| Manufacturer | Power Soak Systems |
|---|---|
| Model Number | 41689 |
| Manufacturer Part # | 41689 |
| Height | 1.55" |
| Width | 2.05" |
| Depth | 2.1" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 41689 2.05 Inch OEM Seal Assembly Pump stainless steel with reliable sealing
