RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 41640 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 41640 .75 Inch Gasket Hose Fitting for Beverage Equipment
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 41640 |
| Manufacturer Part # | 41640 |
| Height | 0.15" |
| Width | 0.9" |
| Depth | 0.9" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 41640 Gasket .75 Hose Fitting
