- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hobart 415846-2 14 Inch Filter Oil Envelope 10 3/4 Inch 100 Packs
| Fits with Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 415846-2 |
| Manufacturer Part # | 415846-2 |
| Height | 6" |
| Width | 14.5" |
| Depth | 17" |
| Weight | 8.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 415846-2 Length 14", 356 Mm, Width 10 3/4", 273 Mm, Type Envelope, Sold In Quantities Of Pack Of 100
