RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 41578 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 41578 3 Inch Tube Assembly to Solenoid Corrosion-Resistant Plastic
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 41578 |
| Manufacturer Part # | 41578 |
| Height | 0.75" |
| Width | 3" |
| Depth | 8.25" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 41578 Tube Assembly Blkhd To Solenoid
