- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Stoelting 4151178-SV Stainless Steel Auger Service OEM Replacement
| Manufacturer | Stoelting |
|---|---|
| Model Number | 4151178-SV |
| Manufacturer Part # | 4151178-SV |
| Height | 6.4" |
| Width | 6.4" |
| Depth | 33.14" |
| Weight | 14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stoelting 4151178-SV Auger Service
