Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket commercial restaurant ranges.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 414805-00001 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 414805-00001 58 Inch Ignitor Left for Vulcan Hart Appliances
| Fits with Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 414805-00001 |
| Manufacturer Part # | 414805-00001 |
| Height | 1" |
| Width | 2" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 414805-00001 58"
