RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 41469 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 41469 1.7 Inch Brush Kit for Server Cleaning Tools
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 41469 |
| Manufacturer Part # | 41469 |
| Height | 1.15" |
| Width | 1.7" |
| Depth | 9.65" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 41469 Brush Kit Sh Server
