RestaurantSupply.com is your trusted source for Nieco heated shelving parts and accessories.
- Authorized Nieco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nieco 4145-10 heated shelving parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nieco 4145-10 OEM Brush Holder Cap with Chemical Resistance Polymer
| Manufacturer | Nieco |
|---|---|
| Model Number | 4145-10 |
| Manufacturer Part # | 4145-10 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Weight | 0.1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nieco 4145-10 Brush Holder (bd) Cap
