Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Nieco french fry cutter replacement parts and accessories.
- Authorized Nieco dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nieco 4145-06 french fry cutter replacement parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nieco 4145-06 10 Inch OEM Brush Motor Set of 2 for Food Processing
| Manufacturer | Nieco |
|---|---|
| Model Number | 4145-06 |
| Manufacturer Part # | 4145-06 |
| Height | 6.25" |
| Width | 10.5" |
| Depth | 12.55" |
| Weight | 1.87 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nieco 4145-06 Brush Motor (set Of 2) (bd)
