RestaurantSupply.com is your trusted source for Middleby Marshall cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 41437 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Middleby Marshall 41437 10 Inch Stainless Steel Plate Inner with 8 Row Design
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 41437 |
| Manufacturer Part # | 41437 |
| Height | 0.87" |
| Width | 10.14" |
| Depth | 32.38" |
| Weight | 2.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 41437 Plate Inner L10 W/8 Row S
