RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart commercial dishwashers.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 414212-00008 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 414212-00008 4.95 Inch Valve Assembly stainless steel for Hobart dishwashers
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 414212-00008 |
| Manufacturer Part # | 414212-00008 |
| Height | 4.3" |
| Width | 4.95" |
| Depth | 6.3" |
| Weight | 2.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 414212-00008 Valve Assy.
