RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket thermometers.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 414141-00004 thermometers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 414141-00004 1/4 Inch Bulb Thermistor Probe with 64 Inch Wires
| Fits with Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 414141-00004 |
| Manufacturer Part # | 414141-00004 |
| Height | 7.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 4.7" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 414141-00004 Thermistor Probe 1/4" X 4" Bulb 64" Wires With 1/4" F, Push-ons., Vulcan
