RestaurantSupply.com is your trusted source for Taylor Thermometer thermometers.
- Authorized Taylor Thermometer dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Taylor Thermometer 41401-27 thermometers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Taylor Thermometer 41401-27 9 Inch Condenser Motor Electric OEM Durable Cooling
| Manufacturer | Taylor Freezer |
|---|---|
| Model Number | 41401-27 |
| Manufacturer Part # | 41401-27 |
| Height | 4.5" |
| Width | 9" |
| Depth | 7" |
| Weight | 5.43 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Taylor Freezer 41401-27 Condenser Motor 358
