Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hobart 413976-00001 2-1/4 Inch Black Printed Knob Gas Control - Hobart Mavrik
| Fits with Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 413976-00001 |
| Manufacturer Part # | 413976-00001 |
| Height | 0.5" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 413976-00001 Black Printed Knob, [ 2-1/4 Dia ] [ Off-550-200] [mount .187] [position D], Anets Gs2460 Sg2460, Blodgett Ctb Ctbr
