Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket heated shelving parts and accessories.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 413812-00001 heated shelving parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 413812-00001 2-1/4 Inch Diameter Knob Off 700 300 for Vulcan Oven
| Fits with Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 413812-00001 |
| Manufacturer Part # | 413812-00001 |
| Height | 1" |
| Width | 2.13" |
| Depth | 2.13" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 413812-00001 Thermostat Knob [ 2-1/4" Dia ] [off-700-300] [mount .187"], [ Flat Down ], Vulcan Oven/griddle Gh60t Ghxm60t
