RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart commercial dishwashers.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 413747-2 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 413747-2 Burner Tray Handle 2.5 Inch Corrosion Resistant Metal
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 413747-2 |
| Manufacturer Part # | 413747-2 |
| Height | 0.9" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 25.9" |
| Weight | 0.83 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 413747-2 Burner Tray Handle
