Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Southbend 4136 2.25 Inch Socket Base for Nieco Motor Control Systems
| Fits with Manufacturer | Nieco |
|---|---|
| Model Number | 4136 |
| Manufacturer Part # | 4136 |
| Height | 0.5" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nieco 4136 Socket Base 8 Pin, For Motor Control Scr # 44-1460 & # 44-1464, Nieco Broiler 930 940 950 960 962 980., Series 300 400 500 600 800., Southbend Oven Series Xe Xse Units W/"a" Suffix Only.
