Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Nieco aftermarket strip warmers.
- Engineered to match existing Nieco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Nieco 4135 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nieco 4135 Scr 1.7 Inch Motor Control Electric for Nieco Broiler 930 940 950 960 962 980 1424
| Fits with Manufacturer | Nieco |
|---|---|
| Model Number | 4135 |
| Manufacturer Part # | 4135 |
| Height | 4" |
| Width | 1.7" |
| Depth | 2.2" |
| Weight | 0.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nieco 4135 Motor Control Scr 120v, For Socket Base Use # 38-1551, Nieco Broiler 930 940 950 960 962 980 1424., Series 300 400 500 600 800.
