- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hobart 413257-2 1 Inch Diameter Oven Door Handle Stainless Steel Round
| Fits with Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 413257-2 |
| Manufacturer Part # | 413257-2 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 27" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 413257-2 Oven Door Handle Round 1" Dia. Ss 27-5/16" Long, For 33-1/4" Long Use # 22-1266, For Door Posts Rh Post # 26-2250 Lh Post # 26-2251, Vulcan Oven 24l 36l 60l 160l 260l Series 77r
