Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hobart 413030-G1 15 Inch Door Handle Assembly Black Plastic - Vulcan Oven
| Fits with Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 413030-G1 |
| Manufacturer Part # | 413030-G1 |
| Height | 0.25" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 15" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 413030-G1 Door Handle Assembly With Screws., Black Plastic Handle 15" Long, 2-1/2" Deep 14" Mt Ctrs., Vulcan Oven Eco Gco Sg Vc, Eco2c Eco2d Eco4c Eco4d Eco4s Eco6c Eco6d Gco2c, Gco2d Gco4c Gco4d Gco4s Sg4c Sg4d Sg6c Sg6d Vc4ec, Vc4ed Vc4es Vc4gc Vc4gd Vc4gs Vc6ec Vc6ed Vc6es, Vc6gc Vc6gd Vc6gs
