RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 412063-0002 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 412063-0002 0.25 Inch Pilot Head gas with Nut and Ferrule
| Fits with Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 412063-0002 |
| Manufacturer Part # | 412063-0002 |
| Height | 1" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 412063-0002 Pilot Head 3/16" Cct W/ Nut & Ferrule., Can Be Used With, 3/16" Cct X 36" Copper Clad Steel Pilot Tubing # 26-1589
