RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 41202.0012 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 41202.0012 7 Inch Wiring Harness for Beverage Equipment with Polymer Insulation
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 41202.0012 |
| Manufacturer Part # | 41202.0012 |
| Height | 2.85" |
| Width | 7.2" |
| Depth | 10" |
| Weight | 0.46 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 41202.0012 Wiring Harn Door Pc Juice (disp Sw)
