RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 41186 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 41186 5.25 Inch Retrofit Kit for Bunn H10x Coffee Systems
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 41186 |
| Manufacturer Part # | 41186 |
| Height | 4.15" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 9.75" |
| Weight | 1.77 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 41186 Kit Cba H10x Retrofit
