Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 41183 8.6 Inch Electric Heat Element Replacement for Commercial Ovens
Item:
#1479126
Technical details
| Manufacturer | Gold Medal |
|---|---|
| Model Number | 41183 |
| Manufacturer Part # | 41183 |
| Height | 2.5" |
| Width | 8.6" |
| Depth | 8.9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 41183 8.6 Inch Electric Heat Element Replacement for Commercial Ovens
$178.36
Unit price
/
Unavailable
