Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 41181 16oz Lid and Agitator Assembly Food Safe Stainless Steel
Item:
#1479125
Technical details
| Manufacturer | Gold Medal |
|---|---|
| Model Number | 41181 |
| Manufacturer Part # | 41181 |
| Height | 6.75" |
| Width | 9.65" |
| Depth | 10.45" |
| Weight | 3.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 41181 16oz Lid and Agitator Assembly Food Safe Stainless Steel
$334.14
Unit price
/
Unavailable
