RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart deck mount faucets.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 411684-G1 deck mount faucets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 411684-G1 20-1/2 Inch Long Broiler Burner Assembly with Air Shutter
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 411684-G1 |
| Manufacturer Part # | 411684-G1 |
| Height | 3" |
| Width | 3" |
| Depth | 20.5" |
| Weight | 6.37 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 411684-G1 20-1/2" Long Overall With Air Shutter
