Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 411680-3 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 411680-3 2-3/8 Inch Dial Red Thermostat Knob for Vulcan Ovens
| Fits with Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 411680-3 |
| Manufacturer Part # | 411680-3 |
| Height | 2" |
| Width | 2.33" |
| Depth | 2.33" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 411680-3 Red Bj Thermostat Knob [ 2-3/8" Dia ] [ Off-low-250-500], [mount 11/16" ] [ Notch Position Up ] 9/16" Protrusion., Vulcan Oven Series 77r 160l77r 36fl77r 36l77r 60fl77r, 60l77r
