Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Vulcan Hart aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Vulcan Hart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Vulcan Hart 411506-00015 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vulcan Hart 411506-00015 Thermostat Electric Control Device for Foodservice
| Fits with Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 411506-00015 |
| Manufacturer Part # | 411506-00015 |
| Height | 3" |
| Width | 3" |
| Depth | 12" |
| Weight | 0.56 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 411506-00015 Thermostat
