RestaurantSupply.com is your trusted source for Lang thermometers.
- Authorized Lang dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lang 41100-08 thermometers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lang 41100-08 1/8 Inch Probe Stainless Steel Sensor with 39 Inch Wire
| Manufacturer | Lang |
|---|---|
| Model Number | 41100-08 |
| Manufacturer Part # | 41100-08 |
| Height | 1.2" |
| Width | 5.4" |
| Depth | 21.6" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lang 41100-08 Sensor Probe 1/8" X 18" Probe 39" Wire With Plug, Lang Oven Ecco Gc Co
