RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 41089 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 41089 .188 Inch Polypropyl Tee Connector for Foodservice Piping
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 41089 |
| Manufacturer Part # | 41089 |
| Height | 1.15" |
| Width | 2.4" |
| Depth | 5.2" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 41089 Tee .188x.188x.125 Polypropyl
