RestaurantSupply.com is your trusted source for Vulcan Hart cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Vulcan Hart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vulcan Hart 410841-2 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vulcan Hart 410841-2 3.85 Inch Valve Combo 1/2 Inch Milivl T Gas Component
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 410841-2 |
| Manufacturer Part # | 410841-2 |
| Height | 3.1" |
| Width | 3.85" |
| Depth | 4.3" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 410841-2 Valve Combo 1/2" Milivl T Lp