RestaurantSupply.com is your trusted source for Cambro trays.
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 41076 trays
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cambro 41076 6.25 Inch Swivel Caster Impact-Resistant Mobility Support
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 41076 |
| Manufacturer Part # | 41076 |
| Height | 2.75" |
| Width | 6.25" |
| Depth | 8" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 41076 5" Swivel Caster (bolts Not Re
