RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 41057 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 41057 21 Inch Brass Tube Thermocouple High Limit for Ovens
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 41057 |
| Manufacturer Part # | 41057 |
| Height | 11" |
| Width | 21" |
| Depth | 24" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 41057 Thermocouple High Limit Brass Tube
