RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart commercial dishwashers.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 410472-11 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 410472-11 2.7 Inch Terminal Block Electric 125amp
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 410472-11 |
| Manufacturer Part # | 410472-11 |
| Height | 1.9" |
| Width | 2.7" |
| Depth | 2.85" |
| Weight | 0.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 410472-11 125amp Terminal Block 3plelrge
