RestaurantSupply.com is your trusted source for Prince Castle commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Prince Castle dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Prince Castle 41033-2 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Prince Castle 41033-2 20-1/4 Inch Breaker Strip Cover Stainless Steel
| Manufacturer | Silver King |
|---|---|
| Model Number | 41033-2 |
| Manufacturer Part # | 41033-2 |
| Height | 0.55" |
| Width | 1.7" |
| Depth | 20.8" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Silver King 41033-2 Breaker Strip Ss Cover 20-1/4" Long, Silver King Skmf34 Skmf34/c5 Skmf34/ceu1 Skmf34/cru, Skmf34sl
