- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cma Dishmachines 41015 1/4 Inch Solenoid Valve Electric for Dishmachines
| Manufacturer | Cma Dishmachines |
|---|---|
| Model Number | 41015 |
| Manufacturer Part # | 41015 |
| Height | 3.45" |
| Width | 4.15" |
| Depth | 4.35" |
| Weight | 1.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cma Dishmachines 41015 Solenoid Valve 1/4 W/cover 115
