RestaurantSupply.com is your trusted source for Traulsen holding and proofing cabinets.
- Authorized Traulsen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Traulsen 410-130-104-900 holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Traulsen 410-130-104-900 15 5/8 Inch Wire Shelf with Durable Stainless Steel
| Manufacturer | Traulsen |
|---|---|
| Model Number | 410-130-104-900 |
| Manufacturer Part # | 410-130-104-900 |
| Height | 0.4" |
| Width | 15.9" |
| Depth | 24.8" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Traulsen 410-130-104-900 24 1/2 X 15 5/8 Wire Shelf