Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster knife sharpening supplies.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster 410-00260 knife sharpening supplies
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster 410-00260 6.5 Inch Stainless Steel Pipe with Durable Design
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | 410-00260 |
| Manufacturer Part # | 410-00260 |
| Height | 0.95" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 9.45" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster 410-00260 Pipe