RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Grindmaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Grindmaster 410-00014 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster 410-00014 3.05 Inch Stainless Steel Cups Elevation Grid Spare Part
| Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | 410-00014 |
| Manufacturer Part # | 410-00014 |
| Height | 0.3" |
| Width | 3.05" |
| Depth | 5.35" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster 410-00014 Cups Elevation Grid Spare Part