- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Federal Industries 41-15584 9 Inch Gear Motor with Fan Case Electric
| Manufacturer | Federal Industries |
|---|---|
| Model Number | 41-15584 |
| Manufacturer Part # | 41-15584 |
| Height | 3.6" |
| Width | 9.45" |
| Depth | 11.1" |
| Weight | 2.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Federal Industries 41-15584 Gear Motor W/fan Carase
