RestaurantSupply.com is your trusted source for Federal Industries cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Federal Industries dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Federal Industries 41-13363 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Federal Industries 41-13363 10 Inch Motor Assembly Electric OEM 5 Watt
| Manufacturer | Federal Industries |
|---|---|
| Model Number | 41-13363 |
| Manufacturer Part # | 41-13363 |
| Height | 8" |
| Width | 10" |
| Depth | 12" |
| Weight | 4.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Federal Industries 41-13363 Motor Assembly 5w 820d
