Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Cambro specialty food pans and food pan accessories.
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro 40HPC-150 specialty food pans and food pan accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cambro 40HPC-150 6-3/8 Inch Amber Polycarbonate Flat Lid for 1/4 Size Pans
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | 40HPC-150 |
| Manufacturer Part # | 40HPC-150 |
| Height | 0.2" |
| Width | 6.3" |
| Depth | 10.3" |
| Weight | 0.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cambro 40HPC-150 Amber Polycarbonate Food Pan Flat Lid -40 To 375 F, Cold Warm Hot & Steam, 1/4 Size 6-3/8" X 10-1/4"
