RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 409809-00002 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 409809-00002 2.3 Inch OEM Pilot Tube Rear for Hobart Equipment
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 409809-00002 |
| Manufacturer Part # | 409809-00002 |
| Height | 0.35" |
| Width | 2.3" |
| Depth | 12.7" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 409809-00002 Pilot Tube Rear
