Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Vulcan Hart aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Vulcan Hart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Vulcan Hart 409557-00003 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vulcan Hart 409557-00003 1/8 Inch Mpt Pilot Valve Dual Adjustment
| Fits with Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 409557-00003 |
| Manufacturer Part # | 409557-00003 |
| Height | 0.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 409557-00003 Dual Pilot Adjustment Valve [ 1/8" Mpt X 1/4" Cct ]
