RestaurantSupply.com is your trusted source for Legion cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Legion dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Legion 409280-73 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Legion 409280-73 0.7 Inch OEM Gas Burner With Corrosion Resistant Metal
| Manufacturer | Legion |
|---|---|
| Model Number | 409280-73 |
| Manufacturer Part # | 409280-73 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.7" |
| Depth | 6.3" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Legion 409280-73 Jet Lgb Burner
